logo
قفل کمد استخر و باشگاه

خرید قفل کمد استخری | قفل بدون تماس استخر

امروزه در مجموعه های مختلف، از وسایل هوشمند استفاده میکنند. تقریبا میتوان گفت، اکسس کنترل ها تمام جهان را فرا گرفتند. به همین منظور، ما باید با این صنعت پیش برویم. چرا که کسب و کار ما ممکن است از بقیه عقب بماند. استخر ها و باشگاه ها، یکی از شلوغ ترین مکان ها است. به همین منظور نیاز است تا امنیت آنها با قفل های هوشمند تامین شود. در این مطلب به معرفی و  راهنمایی برای خرید قفل کمد استخری خواهیم پرداخت.

خرید قفل کمد استخری

قفل کمد استخری، کلیدی الکترونیک است که با آن میتوانید درب کمد رختن را باز یا بسته کنید. از تکنولوژی RFID استفاده میکند و بسیار هوشمند است. به راحتی قابل نصب است و به تعداد بالا قابل استفاده است. کارکرد آن بسیار آسان طراحی شده. شما با استفاده از یک دستبند استخری قفل کمد را باز میکنید.

دستگاه کارتی کمدهای استخر و باشگاه
قفل کمد استخر و باشگاه

بدون تماس فیزیکی به دستگاه، از امکانات آن استفاده کنید. برخی از قابلیت های ویژه این دستگاه عبارت اند از:

  • ضد آب ( قابل استفاده در استخر )
  • مقاوم در برابر ضربه ( مخصوص باشگاه )
  • قابلیت و صدور تگ مایفر به تعداد بالا
  • دارای نرم افزار اختصاصی برای مدیریت
  • دارای انواع دستبند ها ( ساعتی ، فنری و … )
  • 1 سال گارانتی تعویض و 10 سال خدمات پس از فروش

تولید قفل کمد استخری

تمام قطعات مورد نیاز این دستگاه را باید با دست درست کنیم. جز قاب دستگاه، نوشتن برنامه بر روی IC یکی از سخت ترین کار ها است. ما با زبان برنامه نویسی VB که مخفف Visual Basic است، قطعات خود را طراحی میکنیم. این برنامه به صورت مستقیم بر روی IC مینشیند. نیاز به یک مقدار ولتاژ ثابت دارد. به طور معمول 5 ولت برق نیاز دارد.

هک اکسس کنترل

این دستگاه از تکنولوژی NFC نیز استفاده میکند. با این قابلیت ما میتوانیم با گوشی هوشمند خود ( اگر NFC داشته باشد) کارت صادر کنیم. این یکی از قابلیت های ویژه قفل کمد استخری ما است که در بازار نخواهید یافت.

دستبند استخری

همانطور که گفتیم برای داشتن قفل کمد استخری، شما نیاز به یک دستبند هوشمند دارید. با این دستبند کار تمامی کار های شما پیش خواهد رفت. دستبند ها به تعداد دفعات نامحدود قابل تعریف شدن هستند. یعنی اگر دستبند استخر شخصی گم شود و یا به هر دلیلی کار نکند، میتوانید دستبند جدیدی صادر کنید. شاید اطلاعات وارد شده بر روی آن اشتباه باشد. شما میتوانید دوباره آن را ویرایش کنید.

انواع قفل دستبندی کمد رختکن
انواع قفل دستبندی کمد رختکن

دلیل هوشمند بودن دستبند ها نیز بخاطر غیر قابل کپی بودن آن ها است. برنامه به خصوصی که برنامه نویسان ما نوشته اند، راه را برای تمامی نامحرمان بسته است. پس نگران امنیت دستبند خود نباشید. انواع متفاوتی از دستبند را به شما ارائه خواهیم داد. برخی از انواع آن مانند دستبند استخری فنری ، دستبند استخری سیلیکونی و دستبند استخری ساعتی است.

موارد استفاده قفل کمد استخری

شما از این قفل هوشمند در باشگاه ها ، استخر ها ، رختکن سالن های فوتبال و مکان های عمومی استفاده کنید. امنیت این دستگاه بسیار بالا بوده و هر کسی اجازه باز کردن آن را ندارد. تگ های تعریف شده برای آن غیر قابل کپی بوده و از تکنولوژی بسیار هوشمندی استفاده میکند. اگر شما نیز به امنیت وسیال مشتریانتان اهمیت میدهید، حتما به آن نیاز خواهید داشت.

<yoastmark class=

قیمت قفل کمد استخری

قیمت قفل کمد استخری زیاد نیست. اما در نظر داشته باشید که اگر شما ارگان بزرگی باشید و تعداد بالایی از آن را بخواهید، قیمت ارزان تر است. در بهروید شما میتوانید به بهترین قیمت این دستگاه را تهیه نمایید.

طریقه نصب قفل

نصاب های ما دستگاه را برایتان نصب خواهند کرد. اما شاید تمایل داشته باشید تا خودتان طریقه نصب قفل کمد استخری را یاد بگیرید. دفترچه آن در سایت قرار دارد. همچنین نسخه فیزیکی راهنمای نصب را در بسته محصول قرار میدهیم.

طریقه استفاده قفل استخری

برای استفاده از قفل استخری، شما نیاز به یک دستبند هوشمند احتیاج دارید. این دستبند ها دور مچ دست شما میپیچند. به همین منظور به آنها مچ بند استخری نیز میگوییم. فقط کافی است دستبند را به قفل نشان دهیم تا اجازه ورود دریافت کنیم. این کار نه تنها باعث امنیت بالا در مجموعه شما میشود، بلکه باعث راحتی و تجربه ای حرفه ای برای مشتریانتان است.

دستگاه کمد استخر و باشگاه

بهترین قفل کمد استخری

در بازار اکسس کنترل ها، دستگاه های متنوعی میتوانید پیدا کنید. اما به موضوعی باید توجه کنید. هر دستگاهی که خرید میکنید، باید غیر قابل کپی باشد. در غیر اینصورت هر کسب و کاری میتواند از شما کپی برداری کند. این کار اول از همه امنیت بیزنس شما را به خطر میاندازد. در مرحله بعدی باعث پایین آمدن اعتبار و اعتماد مشتریانتان میشود.

برای همین توصیه بهروید خرید قفل کمد استخری با ضمانت است. منظور ما هر ضمانتی نیست. منظور اصلی ما تعویض دستگاه پس از خرابی و پشتیبانی 24 ساعته محصول است.

اشتراک گذاری :
بهمن اسماعیل پور

بهمن اسماعیل پور

نویسنده مقاله

در این مقاله می‌خوانید

آخرین مقالات